Dvanásta salónka

Advent-6-6-300x300 Dvanásta salónka

,,Gazely si začnú pošepkávať, prikyvovať hlavami, že aj ony by chceli také náhrdelníky. Veď kto by nechcel mať najnovší výstrelok z módy?”

 

(Dnes nám salónku vykúzlila bájka Gazela – Dravosť módy)

 

            Milí rodičia,

            V dnešných dňoch, keď sa na nás predvianočná reklama valí zo všetkých možných strán, je podľahnúť dravosti módy veľmi ľahké. A to nielen pre nás dospelých, ale hlavne pre deti, kde je  najúčinnejšia reklama vidieť hračku u kamaráta a potom už nie je nič dôležitejšie ako ju mať aj vo svojej vlastnej izbičke. Tento nátlak iste poznáte a pritom predísť mu je také jednoduché. Stačí iba svoju ratolesť nalákať na takú hračku, ktorú nik nemá a ukázať mu jej výnimočný potenciál, ktorú môžu aj s kamarátmi využi pri hre. Celkom nová hračka, i keď lacnejšia, bude pre ne iste lákadlom, stačí iba nájsť jej čaro.        

            Úloha pre najmenších:

            Želáš si pod stromčekom hračku, ktorou si sa hral aj u kamaráta? A čo keby si tam tento rok našiel takú hračku, ktorú nik iný nemá. Len si predstav, čo by bolo, keby každý tvoj kamoš mal celkom iné hry ako tie ostatní? Koľko zaujímavých hier by ste sa mohli spolu zahrať?

Chceš vedieť, čo spôsobila dravosť módy v safari? Sleduj našu stránku, a už čoskoro budeš môcť získať Bájky spod Baobabu a vypočuť si bájku o Gazele.

 

(nezabudni si zapísať citát o dravosti módy, pozbieraj ich čo najviac, podľa vlastnej fantázie ich spoj do rozprávky a získaj zaujímavú odmenu)

 

www.pozitivnerozpravky.sk 

Komentáre

  • Najnovšie články

  • Kategórie

  • Máte záujem dostávať najnovšie príspevky na mail?

  • Poslať info keď bude 3D kniha a nové CD na svete