,                                                                                           .

.                                            .

.                  .

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

 

Tu sa dozviete, ako stránka pozitivnerozpravky.sk používa a ochraňuje informácie, ktoré posielate, keď používate túto stránku. Pozitivnerozpravky.sk sa zaväzuje chrániť vaše súkromie. Ak vás požiadame, aby ste nám poslali informácie, ktoré vás môžu identifikovať, tak si môžete byť istí, že ich budeme používať v súlade s týmito pravidlami. Pozitivnerozpravky.sk môže z času na čas zmeniť tieto pravidlá aktualizovaním tejto stránky. Občas by ste sa mali pozrieť na túto stránku, či sú tieto pravidlá pre vás stále akceptovateľné.

Čo zbierame

Môžeme zbierať nasledovné informácie:

  • meno
  • kontaktné informácie vrátane emailovej adresy
  • demografické informácie ako PSČ
  • iné informácie v súvislosti s prieskumom trhu alebo ponukami

 

Čo robíme s informáciami, ktoré zozbierame

Tieto informácie využívame, aby sme vám lepšie rozumeli a mohli poskytnúť lepšie služby. Taktiež ich používame na tieto účely:

  • Vnútorné vedenie záznamov.
  • Tieto informácie môžeme použiť na vylepšenie našich produktov a služieb.
  • Pravidelne môžeme posielať propagačné emaily o nových produktoch, špeciálnych ponukách a iných informáciách, ktoré by vás mohli zaujímať, na emailovú adresu, ktorú nám poskytnete.
  • Z času na čas môžeme tieto informácie využiť, aby sme vás kontaktovali, keď robíme prieskum trhu. Môžeme vás kontaktovať emailom, listom, telefonicky alebo faxom. Môžeme taktiež používať zozbierané informácie, aby sme upravili našu web stránku podľa vašich záujmov a záľub.

Ochrana

Zaväzujeme sa zabezpečiť adekvátnu ochranu vašich informácií. Aby sme zabránili nepovolenému prístupu alebo uverejneniu informácií, zabezpečili sme adekvátne fyzicke, elektronické a manažérske procedúry, ktoré chránia informácie, ktoré zbierame online.

Odkazy na iné stránky

Naša stránka môže obsahovať odkazy na iné web stránky, ktoré sa vám môžu páčiť. Avšak, keď sa rozhodnete použiť tieto odkazy, upozorňujeme vás, že nemáme kontrolu nad tou druhou web stránkou. Preto nemôžeme byť zodpovední za ochranu a súkromie vašich informácií, ktoré poskytnete, keď si prehliadate iné stránky. Iné stránky taktiež nie sú viazané týmito pravidlami.

Kontrola vašich osobných informácií

Týmito spôsobmi môžete zabrániť zbieraniu a používaniu vašich osobných informácií:

  • keď vypĺňate formulár, hľadajte možnosť, kde poviete, že nechcete, aby sme vaše údaje použili pre marketingové účely
  • ak ste nám v minulosti dali povolenie používať vaše osobné informácie pre marketingové účely, môžete to zmeniť tak, že nám o tom napíšete na adresu pozitivnerozpravky@gmail.com

Nebudeme predávať, distribuovať, ani prenajímať vaše osobné informácie tretím stranám bez vášho povolenia alebo bez súdneho príkazu, či príkazu patričným zákonom. Môžeme použiť vaše osobné údaje, aby sme vám poslali propagačné informácie tretích strán, o ktorých si myslíme, že vás budú zaujímať, ak s tým budete súhlasiť.

Môžete si vyžiadať informácie, ktoré o vás máme. Táto služba môže byť spoplatnená. Ak by ste chceli informácie, ktoré sme o vás zozbierali, napíšte nám na adresu Ego-go, s.r.o., Sládkovičova 493/38, Žiar nad Hronom, 96501 

Ak si myslíte, že informácie, ktoré máme o vás, sú nesprávne alebo nekompletné, napíšte nám email na adresu vyššie.