Pripravujeme!

zvieratká-obal0001 Pripravujeme

Kniha: Bájky spod baobabu

Prípravy na knihu bájok o afrických zvieratkách už vrcholia!

Ilustrátorka Andrejka Pribilincová, krásne stvárnila africké zvieratká z bájok, ktoré plánujeme vydať v knižnej podobe v slovenčine, v češtine a aj v angličtine. 

Najbližšie k finálnej verzii sme zatiaľ s knihou v češtine. Texty pre slovenskú knihy čakajú na svoju poslednú jazykovú a editorskú korektúru. Zatiaľ to vyzerá tak, že kniha v angličtine príde na rad ako posledná.

Ilustrácie sú pripravené, texty prechádzajú poslednými korektúrami... V týchto dňoch sa pracuje už na grafických úpravách aby bola kniha pripravená do tlače. Veríme, že čoskoro bude pripravená na expedovanie do tlače aby mohla tešiť deti  a aj dospelákov :)

CZ Kniha: Bájky spod baobau85%
SK Kniha: Bájky spod baobau80%
Kniha: Pozitívne rozprávky80%

Rozprávok nie je nikdy dosť! :)

A vonkoncom nie je nikdy dosť tých pozitívnych, ktoré najmä menšie deti nedesia obsahmi svojich príbehov. Práve preto Michaela Pribilincová tvorí stále nové a nové príbehy, ktoré vedia rozveseliť a potešiť nielen detské dušičky. Pretože áno, častokrát aj my, dospeláci, potrebujeme povzbudiť našu vieru v dobro a dodať nádej, že všetko bude tak ak byť má, no a cez rozprávkové príbehy to odjakživa išlo akosi ľahšie.

Odteraz Vás na tomto mieste budeme informovať o všetkom, na čom práve pracujeme. A že toho bude dosť! :)

Nájdete tu ukážky zo zákulisia príprav nových príbehov, ich knižných či audio spracovaní, príprav ilustrácií, prípadne plánované besedy a autorské čítania a mnoho iného. 

Veríme, že Pozitívnym rozprávkam zostanete stále verní a aj prostredníctvom nich nám budete naďalej pomáhať robiť detský svet krajším :)