0

Výzva pre študentov, mladých programátorov a grafikov

"Ukáž  čo v tebe je"

Zapoj sa do výzvy do 5.5.2024 a vyhraj 500€, plus zmluvu na platenú spoluprácu.

 

Pripravujeme novú AR detskú knihu. Hľadáme mladého programátora a grafika, ktorý je kreatívny, zodpovedný a je doma v programovaní ako webar a pod. 

Výzva je platná do 5.5.2024, do kedy môžete poslať svoje návrhy. Každý návrh dôkladne prejdeme, prípadne Vás budeme kontaktovať v prípade nejasností a najlepšiu ponuku oceníme sumou 500€ dňa  6.6.2024 ! 500€ získa najlepší programátor a ďalších 500€ získa najlepší grafik. Navyše, s výhercami uzavrieme zmluvu o spolupráci na celej knihe.

Čo máš urobiť:

Výhodou je, ak už ste dvojica programátor a grafik, a budete na výzve pracovať spoločne. Prípadne ak si aj programátor a aj grafik, v takom prípade ak uspeješ, čaká ťa výhra 1000,-€. V rámci výzvy navrhni, ako by vyzerala rozprávka v knižnej podobe za použitia AR obrázkov. Obrázky môžu byť statické alebo v pohybe. Čím zaujímavejšie a pútavejšie prevedenie pre deti, tým vyššia šanca na výhru.

 

  • 1
    Zoznámte sa s rozprávkou. Vypočujte si Medovníkovú chalúpku, ktorá sa trochu líši od tej, ktorú poznáte.
  • 2
    Pripravte 10 ilustrácii a k nim AR grafiku, ktoré budú vystihovať rozprávku Medovníková chalúpka. Do AR ilustrácie môžeš použiť aj zvukové prvky z audiorozprávky, ktorá je priložená v tejto výzve. Môžeš doplniť aj text, ktorý pošleme na vyžiadanie. Tak vznikne kniha s použití AR prvkami. Môžeš pri ilustráciách použiť QR kódy, no nezabudni poskytnúť inštrukcie, akú aplikáciu je potrebne si stiahnuť, aby sa mohla kniha používať.
  • 3
    Pošli svoj návrh Medovníkovej chalúpky s ilustráciami v súbore PDF na email: pozitivnerozpravky@gmail.com a vyplň krátky prihlasovací formulár.

Príklad AR ilustrácie